آراد برندینگ
خانه / آجیل / استعلام قیمت آجیل شب عید تبریز

استعلام قیمت آجیل شب عید تبریز

نزدیک شدن ایام عید و مشاهده  قیمت آجیل شب عید ممکن است اکثر افراد را از خرید منصرف کند. این تیم بازرگانی در تلاش است تا با ارائه قیمت های مقرون به صرفه و پایین تر از عرف بازار شما در جهت خرید باصرفه یاری نماید.

قیمت آجیل شب عید

قیمت آجیل شب عید

حتما برایتان اتفاق افتاده است وقتی  برای خرید آجیل اقدام می کنید؛ انواع آجیل را ذدر اختیارتان قرار می دهند و و شانس انتخاب را برر عهده شما می گذارند. انواع آجیل که شامل آجیل شور، شیرین، بوداده، مشکل گشا، چهارمغز و… قیمت های مخصوص خود را دارد. اما شما می توانید با اندکی زیرکی آجیل مناسب ذایقه خود را انتخاب کنید. حتما لازم نیست آجیل عید یکی از انواع متداول آجیل باشد.

استعلام قیمت آجیل شب عید تبریز

قیمت آجیل شب عید تبریز

کیفیت و طعم خوش و ظاهر عاری از هرگونه ناخالصی مربوط به انواع آجیل مخلوط نشانگر این بحث است که فروش آجیل شب عید از رونق خوبی برخوردار است و فروش عمده این محصول باعث شده که قیمت آجیل شب عید به صورت عمده به مراتب کمتر از قیمت تمام شده در تناژهای پایین باشد.

قیمت آجیل مخلوط شب عید

قیمت آجیل مخلوط شب عید

آجیل مخلوط شب عید شامل انواع مغزها می باشد که به دونوع شور و شیرین تقسیم می شود. اما لازم نیست حتما آجیل عید ما از این دونوع باشد.شما می توانید متناسب با هزینه ای که برای خرید آجیل درنظر گرفته اید آجیلی مناسب ذایقه خود تهیه کنید. مثلا می توانید از خشکبار یا چیپس میوه در آجیل خود استفاده کنید که هزینه ای کمتری را دربردارد.جهت تهیه خشکبار مرغوب می توانید به سایت www.radinkhoshkbar.ir  مراجعه کنید.

قیمت آجیل شب عید به صورت آنلاین

قیمت آجیل شب عید به صورت آنلاین

به لطف داشتن فضای مجازی به راحتی می توانیم از قیمت روز آجیل شب عید با چند کلیک ساده مطلع شویم. تعیین قیمت آجیل شب عید با توجه به نوسان قیمت، حوادث طبیعی در طول سال، هزینه حمل و نقل و هزینه ماشین آلات مدرن، کمی دشوار است. کارشناسان تیم رادین به شما کمک می کنند که  آخرین قیمت آجیل شب عید را بدانید.

بسته بندی آجیل شب عید

بسته بندی آجیل شب عید

آجیل بسته بندی شده در طول حمل و نقل از آلودگی و صدمات احتمالی درامان می ماند. به همین دلیل مشتریان تمایل دارند محصولات خود را بسته بندی شده تحویل بگیرند. بسته بندی های مخصوص آجیل در ابعاد مختلف و اوزان مختلف جهت باربری ایمن وجود دارد. حمل و نقل محصول بسته بندی شده نیز آسان تر می باشد.

نکاتی در مورد نگهداری آجیل

نکاتی در مورد نگهداری آجیل

آجیل مستعد جذب رطوبت و بو به خود هستند. در صورتی که به درستی از آن نگهداری نشود، رشد آفات در آن سرعت بیشتری پیدا می کند.

  • -عدم نگه داری آجیل در دمای اتاق ( پس از خرید آجیل آن را به مدت دو روز در فریز قرار دهید تا هرگونه آفات احتمالی موجود در آن کشته شود)
  • -نگه داری از آجیل در یخچال و فریز سبب تازه تر ماندن محصول می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …