آراد برندینگ
خانه / قیسی / تولید قیسی زردآلو

تولید قیسی زردآلو

بیشتر حجم تولید قیسی زردآلو در کشور ایران به بازار های صادراتی منطقه ارسال می شود .استان آذربایجان شرقی با وجود تولید کننده مطرح و به نامی همچون رادین به عنوان  یکی از بزرگ ترین شهر های صادر کننده انواع محصولات خشکبار به کشور های مختلف دنیا شناخته شده است .

قیمت قیسی زردآلو

در حال حاضر قیمت قیسی زردآلو برآیندی از دو عامل عرضه و تقاضا می باشد که این دو عامل به شدت به قیمت نهایی محصول تاثیر شگرفی می گذارد .که خوشبختانه امروزه تقاضای قیسی زردآلو هم از سوی مشتریان داخلی و هم از سوی مشتریان خارجی بالاست و این موضوع به مراتب سبب کاهش قیمت قیسی زردآلو می شود .قیمت قیسی زردآلو در مجموعه بازرگانی رادین پایین تر از حد معمول می باشد این محصول ویژه همانند سایر محصولات خشکبار به صورت عمده و فله ای به فروش می رسد .

تولید قیسی زردآلو

در زمان تولید یک محصول طبیعی و ارگانیک توجه به نکاتی حائز اهمیت است و سبب می شود که این محصول به بهترین نحو ممکن تولید گردد یکی از موضوعاتی که به تحقق این امر کمک می کند استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته در کارخانجات تولیدی می باشد مجموعه بازرگانی رادین تمام پیش نیاز های لازم جهت تولید قیسی زردآلو درجه یک و حد اعلا را در کارخانجات تولیدی خود فراهم کرده است نه تنها تولید قیسی زردآلو بلکه سایر محصولات خشکبار نیز در حجم های بالایی در مجموعه رادین تولید می گردد .

فروش قیسی زردآلو

مجموعه تجاری رادین به دلیل اینکه فروش آنلاین قیسی زردآلو را دستور کار خود قرار داده است تمام مشتریان از راه دور و از شهر های مختلف کشور بدون مراجعه حضوری می توانند به ثبت سفارش بپردازند .طبیعتا در چنین روشی شرایط سهولت  دسترسی برای همگان به وجود می آید که این خود قدم مثبتی در بازار تجارت می باشد که نیاز تمام مشتریان در کم ترین زمان ممکن تامین گردد .قیمت رقابتی و کیفیت تضمین شده محصولات خشکباری از قبیل قیسی زردآلو را از مجموعه رادین بخواهید .

انواع قیسی زردآلو

انواع قیسی زردآلو

انواع قیسی زردآلو در مجموعه رادین بر اساس سلیقه و ضائقه خاص تمام مشتریان تولید می گردد .یکی از پر طرفدار ترین قیسی های زردآلو قیسی زردآلو سیاه می باشد این محصول به وفور در خانواده های ایرانی جهت پختن مربا کاربرد دارد .طعم لذیذ بافت نرم و آبدار انواع قیسی زردآلو رادین ترغیب کننده اکثر مشتریان به خرید مجدد از این مجموعه می باشد .جهت سفارش انواع قیسی زردآلو می توانید از طریق تماس تلفنی اقدام نمایید .

قیسی زردآلو خشک

قیسی زردآلو یک نوع میوه خشک شده می باشد که با روش های طبیعی و استاندارد تولید می گردد . یکی از موضوعاتی که بر کیفیت نهایی قیسی زردآلو تولید شده تاثیر به سزایی می گذارد درجه مرغوبیت زردآلو تهیه شده می باشد .مراکز تولیدی  بزرگی همون رادین به دلیل سابقه ای که در این زمینه دارند همواره نسبت به تهیه مرغوب ترین و درجه یک ترین  زردآلو از یک کشاورز موفق ایرانی اقدام می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …