آراد برندینگ
خانه / برگه زردآلو / خرید برگه زردآلو به صورت عمده

خرید برگه زردآلو به صورت عمده

خرید برگه زردآلو به صورت اینترنتی زمانی رضایت بخش خواهد بود که یک سامانه اینترنتی معتبر برای خرید انتخاب گردد .سامانه ای که توسط یک مجموعه معتبر و با سابقه ایرانی اداره می گردد .سایت اینترنتی مجموعه بازرگانی رادین امکان خرید عمده برگه زردآلویی مرغوب را ایجاد کرده است .

صادرات برگه زردآلو

صادرات برگه زردآلو

یک مجموعه معتبر زمانی که در جهت صادرات محصولات تولیدی خود فعالیت می کند باید تمام پیش زمینه های لازم جهت اعتماد مشتریان خارجی را طرح ریزی نماید چون هر یک از مشتریان خارجی با تحقیق و جست و جوی بسیار در جهت یافتن یک مجموعه معتبر تولید کننده خشکبار ایرانی تلاش می کنند و همواره خواهان دستیابی به محصولی درجه یک و مرغوب هستند .امروزه مجموعه بازرگانی رادین از جمله مجموعه های بزرگ و معتبر در کشور می باشد که با صادرات برگه زردآلو نیاز بسیاری از مشتریان خارجی را تامین نموده است .

خرید برگه زردآلو به صورت عمده

خرید برگه زردآلو به صورت عمده

در چند سال اخیر تنها فروشگاه های خشکبار موجود در بازار با وجود چندین واسطه میان معاملات به فروش انواع محصولات خشکبار می پرداختند اما امروزه با فعالیت تولید کنندگان در جهت فروش عمده محصولات خشکبار مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین موقعیت خرید عمده برای تمام خریداران ایجاد گشته است .امکان خرید برگه زردآلو به صورت عمده از سایت اینترنتی مجموعه بازرگانی رادین زمانی فراهم می شود که به صورت مستقیم نسبت به تماس تلفنی یا ارتباط اینترنتی با مدیر فروش مجموعه اقدام نمایید .

قیمت برگه زردآلو گوگردی

قیمت برگه زردآلو گوگردی

برگه زردآلو گوگردی عمده ترین محصولی می باشد که توسط مشتریان خارجی جهت صادرات به کشور های مختلف دنیا خریداری می شود .شیوه تولید برگه زردآلو گوگردی  به گونه ای است که معمولا برگه های زردآلو به صورت مستقیم در معرض دود گوگرد قرار می گیرند و این موجب می شود که مدت زمان نگهداری از برگه زردآلو افزایش یابد و تا زمان طولانی بتوان این محصول لذیذ و مغذی را مورد استفاده قرار داد .قیمت برگه زردآلو گوگردی و سایر انواع برگه های زردآلو در مجموعه بازرگانی رادین به صورت اینترنتی در اختیار خریداران قرار می گیرد .

برگه زردآلو خشک

برگه زردآلو خشک

برگه زردآلو خشک که با بهره گیری از میوه زردآلو طبیعی تولید می گردد امروزه جایگاه ویژه ای در سفره های ایرانیان دارد . زمانی که  میوه زردآلو به صورت تک پر و در زیر نور مستقیم آفتاب قرار گیرد موجب می شود که برگه زردآلویی مرغوب تولید گردد . .امروزه از تیزاب و دود گوگرد نیز جهت تولید برگه های زردآلو خشک شده بهره گرفته می شود که همه این روش ها موجب تولید محصولی درجه یک و خوش طعم می گردد .

تفاوت برگه زردآلو و قیسی

تفاوت برگه زردآلو و قیسی

اصلی ترین تفاوت قیسی با برگه زردآلو تنها در مدل زردآلویی می باشد که جهت خشک کردن از آن بهره گرفته می شود .بدین صورت که در زمان تولید قیسی از زردآلویی کامل و طبیعی بهره گرفته می شود .هر یک از مشتریان بر اساس ملاک ها و معیار های مورد نظر خود می توانند نسبت به سفارش قیسی و برگه زردآلو اقدام نمایند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات برگه زردآلو

تولید برگه زردآلو به صورت عمده

مجموعه بازرگانی رادین میزان تولید برگه زردآلو را در کارخانجات خود متناسب با خواست و …