آراد برندینگ
خانه / آجیل / صادرات آجیل و خشکبار

صادرات آجیل و خشکبار

صادرات آجیل و خشکبار در مجموعه بازرگانی رادین به کشور های مختلف دنیا انجام می شود .امروزه توجه بسیاری از مشتریان و تاجران خارجی نسبت به محصولات آجیلی و خشکباری که در ایران تولید می گردد جلب شده است.

خرید عمده آجیل ارزان

خرید عمده آجیل ارزان

خرید عمده آجیل ارزان از مجموعه تولید کننده و مرکز صادرات آجیل و خشکبار رادین همواره اقتصادی ترین خریدی می باشد که ممکن است تمام بازاریان تجربه نمایند .بدون هیچ گونه محدودیتی هر فردی از هر نقطه کشور می تواند به صورت اینترنتی سفارشات خود را در مجموعه تولیدی رادین ثبت نماید .مجموعه تولیدی رادین شرایطی را در زمان خرید عمده در نظر گرفته است که هر یک از مشتریان با سفارش حجم چند تنی یک مغز آجیلی از تخفیفات ویژه این مجموعه بهره مند گردند .

صادرات آجیل و خشکبار

صادرات آجیل و خشکبار

شناخته شدن یک مجموعه در کشور تنها زمانی ممکن است که آن مجموعه فعالیت خاصی در جهت رفاه حال مشتریان داشته باشد و همواره فعالیت خود را متناسب با نظرات مشتریان سازمان دهی نماید .مجموعه بازرگانی رادین علاوه بر درخشش خود در داخل کشور به صورت حرفه ای در زمینه فروش بین المللی فعالیت دارد و با صادرات آجیل و خشکبار به کشور های همسایه رضایت خاطر مشتریان خارجی را نیز جلب نموده است .همواره پیش زمینه های لازم جهت بهتر انجام شدن فعالیت صادراتی در مجموعه رادین ایجاد می شود .

تولید کننده آجیل

تولید کننده آجیل

کشور ایران جزو کشور هایی در جهان شناخته شده است که بهترین و مرغوب ترین آجیل و خشکبار را تولید می نماید . دسترسی تولید کنندگان ایرانی به محصولات اولیه درجه یک و مرغوب امر تولید را در مراکز تولیدی موفق ایرانی ممکن کرده است .تولید کننده آجیل رادین انواع مغز های آجیلی را هم به صورت خام و هم به صورت ترد و برشته شده تولید می نماید و خدمت مشتریان عرضه می کند .خوشبختانه با توجه به حجم سفارشات مشتریان سالیانه میزان تولید آجیل در مجموعه رادین افزایش می یابد .

آجیل شامل چیست ؟

آجیل شامل چیست ؟

از زمان های گذشته تا به امروز این امر میان ایرانیان رایج است که در مناسبت های مختلف همچون شب یلدا نسبت به خرید انواع مغز های آجیلی اقدام نمایند .هم چنین بسیاری از افراد در مناسبت های خاص خود همچون عروسی از آجیل بهره می گیرند .پذیرایی از مهمانان با آجیل موجب می شود که اوقات خوش و لذت بخشی در مهمانی برای مهمانان ایجاد شود  . مغز های مختلف همچون پسته انواع بادام فندق گردو تخمه و …. در شمار آجیل قرار دارند .

آجیل اصل تبریز

آجیل اصل تبریز

شهر تبریز از جمله شهر های کشور ایران است که به صورت تخصصی در زمینه تولید آجیل فعالیت دارد .بسیاری از تولید کنندگان تبریزی همچون مجموعه بازرگانی رادین در جهت رفع نیاز مشتریان از تولید هیچ مغز آجیلی دریغ نمی کنند و محصولات این مجموعه تولیدی هم از لحاظ تازگی و مرغوبیت و هم از لحاظ طعم و مزه همواره مورد رضایت واقع گشته است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …