آراد برندینگ
خانه / آلو / صادرات آلو خشک برقانی

صادرات آلو خشک برقانی

صادرات آلو خشک برقانی و تمام انواع محصولات خشکبار همواره در یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد انجام می پذیرد و به هیچ عنوان مجموعه ای نوپا قادر به انجام فعالیت صادراتی نیست. مجموعه بازرگانی رادین یکی از این مجموعه های با سابقه می باشد که خوشبختانه در زمینه فعالیت صادراتی خوش درخشیده است.

فروش آلو برقانی

فروش آلو برقانی

تجربه ثابت کرده است که با آغاز فصل های سرد سال شاهد فروش بالای آلو برقانی و سایر انواع آلو های خشک شده در کشور می باشیم .چون فصل تابستان به طور معمول آلو طبیعی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و در فصل هایی همچون پاییز و زمستان خرید آلو برقانی با صرفه تر می باشد .مجموعه تولید کننده رادین با داشتن پتانسیل صادرات آلو خشک برقانی ، امکان خرید آلو را برای مشتریان خود از طریق سایت اینترنتی که یک مرجع معتبر میان بازاریان است  فراهم کرده است .فروش آلو برقانی در این مجموعه تنها به داخل کشور محدود نیست و می توان شاهد پیشرفت فعالیت صادراتی نیز بود .

صادرات آلو خشک برقانی

صادرات آلو خشک برقانی

گسترش فعالیت صادراتی در یک مجموعه نیاز مند افزایش میزان اعتماد مشتریان نسبت به آن مجموعه می باشد .خوشبختانه مجموعه تولید کننده رادین در چند سال فعالیت خود ثابت کرده است که موفق به صادرات انواع محصولات خشکبار همچون آلو خشک برقانی می باشد و در چند سال فعالیت هیچ گونه کم کاری از سوی این مجموعه در قبال مشتریان مشاهده نشده است .جهت انجام اقداماتی در جهت سفارش آلو برقانی صادراتی می توانید با مدیر فروش مجموعه رادین به صورت مستقیم ارتباط حاصل نمایید .

قیمت آلو برقانی

قیمت آلو برقانی

قیمت آلو برقانی خشک بر اساس آلویی که برای تولید آن مورد استفاده قرار می گیرد تعیین می شود .یک آلوی خشک با سطح کیفی بالا طبیعتا قیمتی بالاتر از آلویی با سطح کیفی متوسط دارد .البته برخی از فروشندگان موجود در بازار از شرایط نوسانی نهایت بهره را می برند و با افزایش نابجای قیمت محصولات سعی دارند که به سود بالایی دسترسی یابند به همین منظور پیشنهاد ما این است که با خرید آلو برقانی به صورت مستقیم از تولید کننده رادین با ارزان ترین قیمت این محصول را دریافت نمایید .

آلو برقانی برای چی خوبه ؟

آلو برقانی برای چی خوبه ؟

آلو برقانی برای تسهیل فعالیت دستگاه های مختلف بدن موثر است .مصرف متعادل این محصول طبیعی می تواند تاثیرات شگفت انگیزی در بدن ایجاد نماید .آلو برقانی و تمام انواع آلو های خشک شده منافع درمانی زیادی برای بیماری های مختلف دارند. با جایگزین کردن آلو برقانی به جای لواشک ها و تنقلات نا سالم فرهنگ تغذیه سالم را رواج دهیم .

آلو بخارا برقانی

آلو بخارا برقانی

یکی از انواع آلو های خشک که طعم ترش و لذیذی دارد آلو بخارا برقانی می باشد این محصول در صورت استفاده به عنوان چاشنی غذایی می تواند بر طعم غذا تاثیر شگفت انگیزی بگذارد به همین دلیل از زمان های گذشته تمام افراد نسبت به مصرف آلو خشک اقدام می نمودند .آلو بخارا برقانی به صورت عمده قابل سفارش از مجموعه بازرگانی رادین می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات آلو خشک طلایی

صادرات آلو خشک طلایی

برند رادین که جزو شناخته شده ترین برند های خشکبار در کشور می باشد با …