آراد برندینگ
خانه / قیسی / صادرات قیسی زردآلو از تبریز

صادرات قیسی زردآلو از تبریز

مجموعه تولید کننده رادین چندین سال است که در زمینه صادرات قیسی زردآلو فعالیت خود را ادامه داده است و حجم بالای صادراتی محصولات خشکبار تولید گشته در این مجموعه به کشور های مختلف دنیا موجب شده است که همواره مشتریان پس از یکبار خرید مجددا نسبت به خرید از مجموعه رادین اقدام نمایند .

فروش قیسی زردآلو

فروش قیسی زردآلو

شرکت های تولید کننده ای همچون رادین که زیر قیمت کارخانه به فروش قیسی زردآلو  می پردازند می توانند مشتریان متعددی را نسبت به خرید عمده این محصول ترغیب نمایند .امروزه با توجه به افزایش لحظه ای تعداد تولید کنندگان و فروشندگان خشکبار در بازار هر یک از این مراکز سعی دارند تا در بازار رقابتی با شرایط ویژه ای به فروش محصول بپردازند تا در مجموعه خود با فروش بالای محصولات به سود قابل توجهی دسترسی یابند .

صادرات قیسی زردآلو از تبریز

صادرات قیسی زردآلو

امروزه با توجه به اهمیت صنعت خشکبار در کشور و میزان بالای مصرف این محصول و ارزش غذایی بالای قیسی زردآلو شرکت های بزرگ تولید کننده خشکبار باید علاوه بر گسترش فروش خود امکان عرضه مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه را برای مشتریان ایجاد کنند .صادرات قیسی زردآلو به کشور های مختلف دنیا از جمله خدمات ویژه مجموعه های بزرگ تولید کننده خشکبار در کشور می باشد مجموعه بازرگانی رادین چندین سال است که فعالیت صادراتی خود را گسترش داده است و تمام مشتریان خارجی را از این محصولات مرغوب بهره مند می نماید .

قیمت قیسی درجه یک

قیمت قیسی درجه یک

اطلاع از آخرین وضعیت بازار قیسی زردآلو در کشور و تغییرات قیمتی که هر لحظه شاهد آن هستیم برای تمام فعالان تجاری در بازار اهمیت دارد . در این رابطه افراد بسیاری جهت اطلاع از قیمت قیسی درجه یک مجموعه بازرگانی رادین راه های ارتباطی را انتخاب می نمایند تا در کم ترین زمان ممکن از لیست به روز قیمت قیسی زردآلو درجه یک تولید گشته در این مجموعه مطلع شوند .چون بر اساس سابقه درخشانی که مجموعه بازرگانی رادین داشته است این موضوع برای همگان واضح است که قیمت قیسی درجه یک رادین ارزان تر از بازار می باشد .

قیسی زردآلو صادراتی

قیسی زردآلو صادراتی

مهم ترین نکته در تولید قیسی زردآلو صادراتی رادین نوع زردآلو و مواد اولیه ای می باشد که جهت تولید از آن بهره گرفته می شود .مجموعه بازرگانی رادین که همواره بهترین و خوش طعم ترین زردآلو های موجود در باغات و مزارع اطراف کشور را جهت تولید قیسی زردآلو انتخاب می نماید محصولی تولید می نماید که از لحاظ درجه کیفی نظیری در بازار ندارد و همواره سفارشاتی در جهت صادرات به کشور های عراق ترکیه ارمنستان و … در این مجموعه ثبت می شود .

قیسی خشک شده

قیسی خشک شده

میوه زردآلو از دیر باز محبوب هر فردی در هر رده سنی می باشد در واقع بیشتر افراد در زمان های گذشته با تولید قیسی زردآلو خشک شده به صورت سنتی و خانگی خواهان این بودند تا در فصل های سرد سال نیز از این محصول نهایت بهره را برند .امروزه در کارخانجات بزرگی همچون رادین قیسی خشک شده به استاندارد ترین شیوه تولید می گردد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …