آراد برندینگ
خانه / قیسی / صادرات قیسی زردآلو رادین

صادرات قیسی زردآلو رادین

مجموعه تولید کننده رادین بزرگ ترین مرکز صادرات قیسی زردآلو در کشور می باشد این مجموعه حرفه ای و با سابقه تمام تدبیرات لازم را در جهت انجام هر چه بهتر فرایند صادراتی به انجام رسانده است و استقبال بالای مشتریان خارجی از محصولات خشکبار رادین نشان دهنده رضایت خاطر بالای آنها می باشد .

فروش قیسی زردآلو

فروش قیسی زردآلو

آشنایی شما با مرکز فروش رادین ممکن است شما را با جنبه های مثبت برخورداری از مزایای ویژه خرید عمده آشنا گرداند .فروش قیسی زردآلو در مجموعه رادین به صورت فله ای و در بسته بندی های کیلویی انجام می پذیرد این مجموعه همواره حجم جعبه های بسته بندی محصولات خشکبار را سبک تر از حد معمول انتخاب می کند تا در صورت خرید قیمت نهایی قیسی زردآلو تفاوت چندانی نداشته باشد تمام این اقداماتی که این مجموعه در قبال مشتریان خود به انجام می رساند تنها برای افزایش رضایت خاطر آنها از خرید عمده می باشد .

صادرات قیسی زردآلو رادین

صادرات قیسی زردآلو رادین

توانایی صادراتی قیسی زردآلو و سایر محصولات خشکبار در مجموعه بازرگانی رادین بسیار بالا می باشد و این سبب می شود که تمام مشتریان خارجی و شرکت های بزرگ موجود در کشور های مختلف دنیا با اعتماد بالاتری نسبت به خرید عمده انواع محصولات خشکبار درجه یک اقدام نمایند .اطلاعاتی در مورد طریقه سفارش و صادرات قیسی زردآلو در مجموعه رادین از طریق تماس تلفنی در اختیار مشتریان قرار می گیرد و این نکته همواره قابل توجه است که قیمت های ارزان محصولات خشکبار مجموعه رادین مزید بر علت است که رادین انتخاب اکثر مشتریان خارجی واقع شود .

تولید قیسی زردآلو

تولید قیسی زردآلو

در صورتی فرایند تولید قیسی زردآلو و انواع محصولات خشکبار منجر به تهیه یک محصول لذیذ و درجه یک می شود که هم از محصولات اولیه درجه یک جهت تولید استفاده گردد و هم شیوه های به کار رفته کاملا بهداشتی و مطابق با استاندارد های روز دنیا باشد . مجموعه تولید کننده رادین با استناد دقیق به این موضوعات همواره تلاش کرده است که تمام این موضوعات را در دستور کار خود قرار دهد و نتیجه ای که از تولید قیسی زردآلو در مجموعه رادین حاصل گشته است نشان دهنده موفقیت این مجموعه در تولید محصولات درجه یک می باشد .

زردآلو قیسی مرند

تولید قیسی زردآلو

یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی مرند می باشد که به صورت وسیع در باغات و مزارع به تولید زردآلو مرغوب و خوش طعم می پردازد و تامین کننده اصلی نیاز کارخانجات تولیدی بزرگ به زردآلو می باشد .مجموعه تولید کننده رادین نیز از زردآلو های مرغوب و اعلا مرند جهت تولید قیسی بهره می گیرد و نرمی بافت قیسی رادین و طعم دلنشین این محصول نشان دهنده درجه کیفی بالای آن می باشد .

زردآلو قیسی سیاه

زردآلو قیسی سیاه

زردآلو قیسی سیاه در چند تولید کننده معدود کشور تولید شده و به فروش می رسد یکی از تولید کنندگانی که به صورت تخصصی در زمینه تولید زردآلو قیسی سیاه فعالیت دارد مجموعه بازرگانی رادین می باشد که تا به امروز نیاز اکثر مشتریان خود را تامین نموده است .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …