آراد برندینگ
خانه / قیسی / صادرات قیسی زردآلو

صادرات قیسی زردآلو

مجموعه بازرگانی رادین با تکیه بر امکانات پیشرفته و اطلاعاتی مطابق با دانش روز دنیا به تولید و صادرات قیسی زردآلو می پردازد .کشور های طرف قرارداد با این مجموعه معتبر بدون هیچ محدودیتی همواره سفارشات خود را بدون واسطه ثبت می نمایند .

تولید قیسی زردآلو

تولید قیسی زردآلو

همواره تمام مراحل تولید محصولات خشکبار در مجموعه تولید کننده رادین به شیوه ای اصولی سپری می شود .می توان مجموعه بازرگانی رادین را در شما مجموعه هایی به حساب آورد که کاملا مطابق با استاندارد های جهانی به تولید محصولات می پردازد . درهر یک از بخش های تولیدی محصولات خشکبار به صورت تخصصی و تفکیک داده شده تنها یک محصول در انواع مختلف تولید می گردد .با تولید قیسی زردآلو که یکی از پر طرفدار ترین محصولات مجموعه بازرگانی رادین است سالیانه حجم بالایی از آن خدمت مشتریانی از اقصی نقاط کشور عرضه می شود .

صادرات قیسی زردآلو

صادرات قیسی زردآلو

امروزه شیوه ارسال و صادرات محصولات طبیعی و ارگانیک به کشور های مختلف دنیا امر مشکلی می باشد و نیاز مند برنامه ریزی های لازم می باشد .چون تمام محصولات طبیعی تاریخ انقضای خاصی دارند و باید تحت شرایط خاصی نگهداری شوند تا به صورت تازه و با طراوت خدمت مشتریان عرضه گردند .قیسی زردآلو نیز از آن قبیل محصولاتی می باشد که در مجموعه بازرگانی رادین با حمل و نقل مدرن به کشور های مختلف دنیا صادر می گردد .

فروش قیسی زردآلو

فروش قیسی زردآلو

عرضه مستقیم و فروش قیسی زردآلو با نازل ترین قیمت ها خدمت تمام عمده فروشی های موجود در بازار فرصت ویژه ای را ایجاد کرده است تا تمام افراد با هر میزان بودجه ای بتوانند خوش طعم ترین قیسی زردآلو را خریداری نمایند . مجموعه بازرگانی رادین جهت تولید قیسی زردآلو از زردآلو های درشت و آبدار بهره می گیرد و به همین دلیل قیسی هایی که توسط این مجموعه تولید می گردد بافت نرمی دارند و از مزه و طعم دلنشینی برخوردارند .در زمینه فروش قیسی زردآلو از درب کارخانه ،هیچ مجموعه ای به اندازه مجموعه بازرگانی رادین مدیریت شده و سازمان دهی شده عمل نمی نماید .

زردآلو قیسی سیاه

زردآلو قیسی سیاه

معمولا زردآلو قیسی سیاه همانند قیسی زردآلو معمولی  بدون هسته تولید می گردد . قیسی سیاه جزو شناخته شده ترین محصولات خشکبار تولید گشته در کشور ایران می باشد که میان مشتریان خارجی از کشور های مختلف دنیا محبوبیت فراوانی دارد .زردآلو قیسی سیاه در کارخانه های تولیدی مختلف به شیوه ای متفاوت تولید می گردد اما ثابت ترین مراحلی که جهت تولید قیسی زردآلو سیاه سپری می شود قرار دادن میوه زردآلو در معرض نور مستقیم خورشید می باشد .

زردآلو قیسی مرند

زردآلو قیسی مرند

اکثر شهرستان هایی که در اطراف استان آذربایجان شرقی قرار دارند مرغوب ترین و درجه یک ترین زردآلو را در اختیار تولید کنندگان تبریزی قرار می دهند .کشاورزان توانمند از شهرستان مرند مرغوب ترین زردآلو را در اختیار تولید کننده رادین قرار می دهند .فروش اینترنتی و دسترسی همگان به اینترنت و فضای مجازی موجب شده است که زردآلو قیسی مرند امروزه بدون هیچ گونه محدودیتی و در هر زمانی به طور مستقیم از مرکز صادرات قیسی زردآلو رادین در دسترس مشتریانی از اقصی نقاط کشور قرار گیرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …