آراد برندینگ
خانه / خشکبار / فروش عمده ی خشکبار رادین

فروش عمده ی خشکبار رادین

مجموعه بازرگانی رادین با آغاز به فعالیت خود در زمینه فروش عمده ی خشکبار ثابت کرد که می توان با هزینه ای معقولانه به یک محصول درجه یک و اعلا دسترسی یافت .کیفیت خشکبار تولید شده در رادین برای تمام مشتریان دائمی ثابت شده می باشد .

خشکبار قیمت مناسب

خشکبار قیمت مناسب

امروزه با توجه به اوضاع اقتصادی نه چندان مطلوب در داخل کشور اکثر فعالان تجاری به دنبال خشکباری با قیمت مناسب هستند در واقع این افراد سعی دارند که با تهیه محصولی با کیفیت و مطلوب و قیمت مناسب تمام مشتریان خود را که اکثرا مصرف کنندگان می باشند از این محصولات درجه یک بهره مند گردانند و در واقع یک موقعیت ویژه جهت خرید ایجاد نمایند .ارتباط مستقیم با تولید کننده بزرگ و با سابقه ای همچون رادین و سفارش و خرید از این مجموعه می تواند راه های رسیدن به یک چنین هدفی را هموار نماید .

فروش عمده ی خشکبار رادین

فروش عمده ی خشکبار رادین

رادین مجموعه ای می باشد که از چند سال گذشته به فروش عمده ی محصولات خشکبار تولیدی خود پرداخته است این مجموعه به دلیل اینکه تولید کننده این محصولات می باشد معمولا خرید تنها چند کیلو از خشکبار برای مصارف روزانه از این مجموعه ممکن نیست و طرف معامله مجموعه بازرگانی رادین اکثر فروشندگان خشکبار موجود در بازار می باشند که از موقعیت ایجاد شده برای فروش عمده ی خشکبار رادین نهایت بهره را می برند .

تولید خشکبار در ایران

تولید خشکبار در ایران

به دلیل این که کشور ایران از جمله کشور های پر بار و پررونق در تولید انواع میوه ها به حساب می آید و مزارع و  باغات متعددی امروزه میوه های تازه و درجه یک را به مرحله بهره برداری رسانده و آنها را در اختیار کارخانجات تولیدی خشکبار قرار می دهند می توانیم شاهد تولید خشکبار درجه یک و مرغوب در کشور ایران باشیم . در واقع زمینه تولید این محصولات با وجود محصولات اولیه مرغوب و کارخانجات پیشرفته و مجهز فراهم گشته است .

خشکبار و آجیل تبریز

خشکبار و آجیل تبریز

خشکبار و آجیل تبریز دو نوع از پر مصرف ترین و سود مند ترین محصولات برای سلامتی می باشند در مناسبت های مختلف می توان مصرف انواعی از محصولات خشکبار و آجیل را مشاهده کرد و هم چنین اکثر خانواده های ایرانی در شب نشینی ها مغز های آجیل و اکثر میوه های خشک شده که جزو محصولات خشکبار به حساب می آیند را به عنوان تنقلات سالم مصرف می کنند .مرغوب ترین و درجه یک ترین خشکبار و آجیل تبریز در مجموعه بازرگانی رادین به صورت عمده تولید گشته و به فروش می رسد .

انواع خشکبار صادراتی

انواع خشکبار صادراتی

انواع خشکبار صادراتی تنها به چند محصول خشکبار معدود خلاصه نمی شود و می توان شاهد فعالیت اکثر تولید کنندگان ایرانی همچون مجموعه بازرگانی رادین در زمینه صادرات محصولات خشکبار به کشور های مختلف دنیا بود که تا چه اندازه محصولات خشکبار متنوعی را به صورت عمده به کشور های دور و نزدیک همچون عراق ارمنستان افغانستان ترکیه و … صادر می نمایند .جهت مشاهده نمونه هایی از انواع خشکبار صادراتی می توانید از طریق سایت اقدام نمایید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو خشک

قیمت خشکبار عمده

گروه تجاری رادین در چند سال اخیر تمام تلاش خود را به کار بسته است …