آراد برندینگ
خانه / کشمش / فروش کشمش عمده

فروش کشمش عمده

کشمش پلویی  یک محصول درجه یک و ارگانیزه تولید شده در  مجموعه های تولیدی بزرگ ایرانی می باشد .مجموعه بازرگانی رادین با فروش کشمش عمده درجه یک خدمت مشتریان داخلی و خارجی توسعه شگرفی در کسب و کار خود ایجاد کرده است که همواره میزان تولیدات کشمش در این مجموعه افزایش می یابد .

کشمش پلویی ارزان

کشمش پلویی ارزان

اگر  تمایل به خرید کشمش ارزان از یک تولید کننده با سابقه ایرانی دارید و با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده اید یافتن چنین مرکزی به نظر سخت و غیر قابل دسترس می آید مجموعه تولید کننده رادین می تواند پیشنهادات ویژه ای برای شما عزیزان داشته باشد .در صورت اطلاع از جزئیات قیمت محصولات خشکبار مجموعه رادین کاملا متوجه تفاوت مشهود قیمت این مجموعه با بازار خواهید شد .

فروش کشمش عمده

فروش کشمش عمده

امروزه علاوه بر مراکز تولیدی بسیاری از عمده فروشی های موجود در بازار به عنوان واسطه به فروش عمده کشمش می پردازند اما مشتریانی که چندین سال در بازار فعالیت داشته اند و کاملا به قوانین بازار آگاهی دارند مطمئنا از این موضوع آگاه هستند که خرید عمده کشمش از واسطه های موجود کار عاقلانه ای نیست و تفاوت قیمت چند برابری در این روش از خرید قابل مشاهده است .تولید کننده رادین یکی از تولید کنندگان مطرح ایرانی می باشد که خود به فروش کشمش عمده می پردازد .

قیمت کشمش پلویی

قیمت کشمش پلویی

پایین بودن قیمت محصولات در یک مجموعه تولید کننده این احساس را به مشتریان القا می کند که این تولید کننده تنها برای جلب رضایت خاطر مشتریان خود و افزایش قدرت خرید آنها قیمت های تولیدات خود را پایین تر از حد معمول تعیین می نماید اگر چه این روش تعیین قیمت سود ناچیزی برای تولید کننده داشته باشد .مجموعه بازرگانی رادین یکی از این مراکز تولیدی می باشد که نسبت به تعیین قیمت کشمش پلویی و سایر محصولات خشکبار توجه ویژه ای نشان می دهد .

کشمش سبز درجه یک

کشمش سبز درجه یک

یکی از درجه یک ترین و خوش طعم ترین کشمش های تولید شده در مجموعه بازرگانی رادین کشمش سبز می باشد .مرغوب ترین و خوش طعم ترین انگور ها با جدید ترین روش های صنعتی در کارخانجات مجموعه بازرگانی رادین به کشمش سبز تبدیل می گردند این انگور ها همواره از دست کشاورزان توانمند ایرانی که صاحب باغات و مزارع پر بار هستند تهیه می شود و همواره کارکنان بخش تولید رادین تمام تلاش خود را در جهت تولید یک محصول مرغوب و درجه یک به کار می گیرند که تا به امروز در این زمینه موفق ظاهر گشته اند .

کشمش پلویی تیزابی

کشمش پلویی تیزابی

کشمش پلویی تیزابی که درصد فروش بالایی در مجموعه بازرگانی رادین دارد به صورت مستقیم به کشور های مختلف دنیا صادر می گردد این محصول ویژه به دلیل روش خاص تولیدی هیچگاه تازگی و طراوت اولیه را از دست نمی دهد . فواید کشمش پلویی تیزابی بر پر فروش بودن این محصول کم تاثیر نیست چون امروزه بسیاری از افراد با آگاهی بیشتر مواد غذایی مورد استفاده خود را انتخاب می نمایند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش ارزان قیمت مجموعه رادین

کشمش ارزان قیمت مجموعه رادین

کشمش ارزان قیمت تولید شده در مجموعه بازرگانی رادین توانسته است از لحاظ کیفیت نظر …