آراد برندینگ
خانه / برگه زردآلو / مرکز فروش برگه زردآلو به صورت آنلاین

مرکز فروش برگه زردآلو به صورت آنلاین

شرکت بازرگانی رادین با فراهم نمودن امکان فروش برگه زردآلو در ایران و با تولید این محصول در تناژ های بالا این توانمندی را دارد تا با فعالیت خود در عرصه صادرات محصول به کشورهای خارجی درخششی بی سابقه داشته باشد.

فروش برگه زردآلو در ایران

فروش برگه زردآلو در ایران

 زردآلو میوه‌ی خوشمزه و محبوبی است؛ اکثر آدم‌هایی که نگران سلامت زندگی و تغذیه‌شان هستند، لااقل باید از فواید این میوه‌ی خوش رنگ طلایی و کوچک آگاه باشند. علاوه بر زردآلوی تازه، برگه‌ی زردآلو نیز برای آن‌هایی که به فکر سلامتی‌شان هستند، نقش یکی از تنقلات و میان‌وعده‌های جایگزین را ایفا می‌کند.

مرکز فروش برگه زردآلو به صورت آنلاین

مرکز فروش برگه زردآلو به صورت آنلاین

شرکت بازرگانی رادین توانایی این امر را دارد تا با فروش برگه زردآلو به روش های مجازی و آنلاین امکان بررسی و روئیت ویژگی های محصول را برای خریداران فراهم نماید وپس از آگاهی و داشتن اطلاعات کافی و حصول اطمینان از اصل بودن و کیفیت برتر محصول اقدام به خرید انلاین خود نمایند .


مرکز فروش برگه زردآلو با طعمی بی نظیر

 مرکز فروش برگه زردآلو با طعمی بی نظیر

از لحاظ مصرف، زردآلوی تازه به خودی خود، میوه‌ای نرم و شیرین است. ولی از لحاظ شرایط نگهداری، برگه‌ی زردآلو وضعیت بهتری دارد. شیرینی هر دو حالت زردآلو یکسان است، ولی از لحاظ مواد مغذی می‌توان گفت، برگه‌ی زردآلو تا حدودی جایگاه بهتری دارد.


فروش برگه زردآلو به صورت عمده

 فروش برگه زردآلو به صورت عمده

قیسی زردآلو از خشک کردن میوه زردآلو تهیه می شود که این میوه بومی مناطق چین است و در حال حاضر تولید کنندگان زردآلو در جهان به این ترتیب اند:عراق، کانادا، ترکیه، روسیه، آذربایجان و …. این نوع خوراکی هم میوه اش هم قیسی آن طرفداران بسیاری دارند، با توجه به انرژی این میوه و ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن، قیسی این میوه میتواند جایگزین خوبی برای میوه زرد آلو با حمل راحت تر و خوردن بهتر است. در روش خشک کردن قیسی زرد آلو پس از جدا کردن هسته میوه بصورت درسته و بدون برهم خوردن قیافه ظاهری خشک می شود.


تولید کننده برگه زردآلو

 تولید کننده برگه زردآلو

با توجه به انرژی این میوه و ویتامین ها و مواد معدنی موجود در آن، قیسی این میوه میتواند جایگزین خوبی برای میوه زرد آلو با حمل راحت تر و خوردن بهتر است. در روش خشک کردن قیسی زرد آلو پس از جدا کردن هسته میوه بصورت درسته و بدون برهم خوردن قیافه ظاهری خشک می شود.

روش فرآوری برگه زردآلو

روش فرآوری برگه زردآلو

روند مرسوم تولید زردآلو خشک به صورت فرآیندی با کمک گوگردزنی و به روش آفتابی صورت می پذیرد که در طی عملیات فرآوری با روش گوگردزنی خاصیت بهره بردن از گوگرد چنین می شود که رنگ زرد و نارنجی زردآلو ثابت می ماند. نتیجه روش آفتابی خشک کردن زردآلو هم با این تعریف که برگه و قیصی زردآلو، رنگ قهوه ای روشن و سیاه خواهد داشت. تولیدات زردآلو خشک به شکل محصولی با بافت گوشتی تر و دارای فرم کاغذی می باشد که در زمان فروش بر حسب تفاوت کیفیت می توان قیمت ها را برای هر محصولی مشخص نمود.
مرکز تولید و فروش برگه زردآلو

انواع برگه زردآلو

انواع برگه زردآلو

هر آنچه که به نام خانواده میوه زردآلو کشت می شود را باید در سه دسته زردآلوهای شیرین، نیمه شیرین و با طعم خنثی تقسیم بندی کرد و بر اساس تحلیل ها و اطلاعات مستند از کار فرآوری زردآلو خشک، باید گفت هر چقدر درصد شیرینی گوشته زردآلو بیشتر بوده و بافت سفت تر را دارا باشد، به همان نسبت قیسی و برگه ای مرغوب تر و خوش طعم تولید خواهد شد.


خواص برگه زردآلو

 خواص برگه زردآلو

برگه زردآلو که به قیسی نیز معروف است یک نوع خشکبار خوشمزه، ملس و خوش رنگ است که از میوه زردآلو تهیه می شود. برگه زردآلو در پخت بسیاری از غذاها استفاده می شود؛ همچنین برگه زردآلو به طور خام نیز مصرف می گردد. اگر خام مصرف شود خاصیت آن چندین برابر است. جالب است بدانید خواص زردآلو و برگه زردآلو تا حد زیادی با هم برابری می کند.


ویژگی برگه زردآلو

 ویژگی برگه زردآلو

با بهره برداری از باغات زردآلوی مرغوب، می توان تولید کننده قیسی و برگه کاملاً مرغوب بود و با انواع زردآلوی رسیده، خوش طعم و شیرین توانایی فرآوری سالانه قیسی و برگه در حجم وزنی بالا را دارا هستیم. در بحث فرآیند مرحله به مرحله تولید زردآلو خشک، سلامت کیفی بافت و طعم تولیدات با کنترل میزان گوگرد و پارامتر درصد رطوبت می تواند استاندارد سازی شود که این شرایط، از طعم تلخ و آفت زدگی محصول خروجی جلوگیری می کند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …