آراد برندینگ
خانه / بادام / خرید بادام درختی خام

خرید بادام درختی خام

خرید بادام درختی خام باید از مراکز معتبری صورت گیرد تا سبب ضرر و زیان نشود. بادام درختی های مورد فروش در این سایت با توجه به استاندار ها و بهداشت ها تمیز بوده، بدون ضایعات و پوست اضافی می باشد و یک دست و هم سایز می باشند. تولید و فروش انواع مغز بادام ایرانی از جمله فعالیت هایی می باشد که از دیرباز رایج بوده و با روش های سنتی انجام می گرفت.

بادام درختی که از نامدار ترین محصولات باغی شهرستان نی ریز می باشد به عنوان یک محصول کاملا طبیعی و ارگانیک یاد می شود و هیچگونه دستکاری ژنتیکی روی این محصولات صورت نمی گیرد. این که به عنوان یکی از جدا ناپذیر ترین اجزای آجیل شناخته می شود از طریق این سایت به صورت عمده به فروش می رسد.

 بادام درختی

خرید و فروش بادام درختی

تا چند روز آتی خرید بادام درختی خام یا بو داده شده بسیار داغ تر خواهد شد و به این دلیل قیمت ها هم شامل افزایشی خواهند بود. خرید اینترنتی این امکان را به شما می دهد تا تمامی قیمت ها را بررسی کنید و سپس محصول مناسب و در خور هزینه های خود انجام دهید. خرید اینترنتی سایر محصولات آجیل و خشکبار نیز از طریق این سایت صورت میگیرد. فروش محصولات به صورت فله ای و دسته بندی شده می باشد که تمامی تلاش ها در جهت کسب رضایت خریداران می باشد.

 بادام درختی

قیمت بادام درختی عمده

قیمت اینگونه محصولات دائماٌ در حال تغییر می باشد و نمیتوان قیمت فردا را با توجه به قیمت امروز حدس زد لذا از شما خریداران محترم و همیشگی خواستاریم تا جهت اطلاع از قیمت ها و موجودی های انبار با پشتیبانان سایت و یا راه های ارتباطی عنوان شده اطلاعات لازم را کسب نمایید. با یکبار خرید از این تیم، با محصولات با کیفیت و درجه یک روبرو خواهید شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …