آراد برندینگ
خانه / میوه خشک / خرید میوه خشک تبریز

خرید میوه خشک تبریز

خرید میوه خشک تبریز شامل محصولات متنوع و با کیفیت می باشد که امکان فروش به تمامی نقاط کشور را دارد. فروش میوه خشک به بیشتر نقاط داخل کشور انجام میگیرد.

فروش این محصولات به بازار خارجی نیز از اهیمت بالایی برخوردار می باشد. صادرات میوه های خشک با توجه به طعم عالی و خواص باور نکردنی شامل بازار داغی می باشد.

میوه خشک

خرید میوه خشک انلاین با صرفه

فروش آنلاین میوه های خشک شده به تمامی شهر های ایران توسط این روش شامل صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی می باشد. حال اگر کیفیت این محصولات بسیار عالی باشد این سود چند برابر ارزشمند تر خواهد شد. محصولات این سایت با حداکثر کیفیت عالی و حداقل سود ها عرضه می شود.

میوه خشک

خشک کردن انجیر در خانه

انجیر از جمله محصولات آبدار می باشد که خاصیت زیادی دارد. آب موجود در این میوه به رشد و تکمیل موجودات ریز زنده کمک می ‌کند. این موضوع با گذشت زمان و در صورت مساعد بودن شرایط، فاسد شدن میوه را در پی دارد.

میوه خشک

از روش های خشک کردن انجیر میتوان به روش خشک کردن انجیربا نخ اشاره داشت، در این طریق در ابتدا میوه ‌ها از یک نخ عبور داده می ‌شوند. پس از آن مجموعه تسبیح‌ وار انجیر، در محلی که در معرض نور خورشید باشد آویزان می‌ گردد. گاهی اوقات قبل از شروع خشک کردن انجیر با این روش، مقداری آرد به آن زده می ‌شود.

میوه خشک

روش دیگری که در منازل می ‌توان از آن بهره برد استفاده از فر گاز می ‌باشد. در این روش بایستی فر از قبل گرم شده و دمای آن بر روی ۶۰ درجه سانتی ‌گراد قرار گیرد. پس از آن میوه انجیر بر روی صفحه مشبکی درون فر قرار می‌ گیرد. نکته مهم اینکه درب فر بایستی کمی باز باشد تا رطوبت انجیر از فر خارج شود. در غیر اینصورت انجیر بسیار داغ شده و پخته می ‌شود. همچنین انجیر درون فر بایستی هر چند وقت یک ‌بار چرخانده و پشت و رو گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …