آراد برندینگ
خانه / میوه خشک / خرید تضمینی میوه خشک

خرید تضمینی میوه خشک

خرید تضمینی میوه خشک با نازلترین قیمت ها توسط مجموعه رادین انجام می گردد. میوه خشک یکی از محصولات مغذی در میان انواع خشکبار می باشد که امروزه از این محصول مفید و خوشمزه بسیار استقبال شده است.

قیمت انواع میوه خشک بسته به نوع میوه متفاوت میباشد. برای دریافت لیست قیمت و همچنین اطلاعات فروش انواع میوه خشک شده در تبریز می توانید با مجموعه رادین در ارتباط باشید.

تولید میوه خشک شده

میوه خشک شده در سال های اخیر تولید گسترده ای یافته است و هم اکنون به عنوان یکی از محصولات عمده حوزه خشکبار عرضه می گردد. میوه خشک دارای تنوع بسیار زیادی است و به همین دلیل نیز قیمت های مختلفی را تجربه می کند.

خرید تضمینی میوه خشک
بازار میوه خشک شده ایران با توجه به تنوع تولیدات میوه در سراسر کشور دارای تنوع گسترده ای است و به همین دلیل است که تولیدات مراکز تولید میه خشک نیز متنوع بوده و در انواع گوناگونی عرضه می گردد.

خرید تضمینی میوه خشک

بسته بندی میوه خشک

میوه های خشک شده با توجه به ظاهر بسیار جذاب و زیبا، اغلب از روش های بسته بندی شیشه ای استفاده می گردد بدین صورت که از طلق شفاف برای بسته بندی روی محصول استفاده می گردد تا هم اینکه محصول دیده شود و هم اینکه برای دیدن کیفیت آن نیازی به باز کردن بسته بندی نباشد.
انواع دیگری از بسته بندی ها نیز موجود می باشد که با توجه به تولیدات متنوع و مقصد فروش، مختلف است. گاهی نیز بسته به سفارش مشتری بسته بندی های مختلفی را داریم.

خرید تضمینی میوه خشک

صادرات میوه خشک

میوه خشک شده با توجه به تولید گسترده و مورد قبول آن، در بسیاری از نقاط انجام می پذیرد و به همین دلیل برای صادرات نیز مناسب می باشد. اما جهت صادرات، باید استاندارد مورد نظر کشور مقصد را در نظر داشته باشید و محصول نهایی باید متناظر با هدف کشور مقصد باشد.

خرید تضمینی میوه خشک
جهت خرید انواع میوه خشک به صورت عمده با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید تا شما را جهت خریدی آسوده و با اطمینان همراهی نمایند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش میوه خشک

بازار فروش میوه های خشک

بازار فروش میوه های خشک امروزه بسیار شلوغ و گرم می باشد. چرا که این …