آراد برندینگ
خانه / بادام / قیمت بادام هندی شور درجه یک

قیمت بادام هندی شور درجه یک

قیمت بادام هندی شور درجه یک با توجه به نزدیک شدن به روز های عید نوروز شامل رنج تغیر قیمت می باشد. این تغیر قیمت ها بیشتر شامل افزایش قیمت های می باشد. انواع بادام ها به صورت بو داده شده و یا خام عرضه بازار می شود.

خواص بادام زمینی خام تبریز

از ویژگی های بادام زمینی می توان به طعم عالی و ارزش غذایی این محصول همانند گردو و بادام اشاره داشت. بادام زمینی از جمله محصولات بسیار مقوی و مغذی می باشد.

 بادام

بادام شامل بسیاری از مواد مغذی ضروری و منبع عالی از جمله منگنز، نیاسین و غیره می باشد همچنین منبع سرشاری از ویتامین E، اسید فولیک، فیبر و فسفر است. بادام زمینی ها برای ۸ مقدار ماده مغذی ضروری مثل کاهش خطر بیماری های قلبی، کنترل وزن، تثبیت سطح قند خون، افزایش متابولیک در بدن انسان و غیره شناخته می شوند.

 بادام

در خانه بسیاری از هندی ها بادام زمینی وجود دارد و به عنوان میان وعده مصرف می شود و این نشان از اهمیت این محصول می باشد.

 بادام

خرید بادام عمده

این سایت با فروش انواع بادام ها، انواع آجیل و خشکبار ها فعالیت دارد. نمونه هایی از محصولات فروشی در سایت موجود می باشد. چنانچه قصد تهیه این محصولات را به صورت عمده دارید میتوانید با همکاران بخش فروش در ارتباط باشید تا همکاران راهنمایی های لازم را انجام دهند.

 بادام

فروش بادام زمینی خام درجه یک

فروش محصولات از این سایت به صورت عمده می باشد که با توجه به خواست کاربران یا به صورت فله ای می باشد و یا به صورت بسته بندی های متنوع عرضه می شود. بسته بندی ها در ابعاد و وزن های مورد نظر خریداران طراحی و عرضه می شود.

 بادام
شما در هر کجای کشور که باشید میتوانید سفارشات خود را ثبت نمایید تا در کمترین مدت تحویل گیرید. قیمت بادام هندی و بادام زمینی و سایر محصولات در این سایت عنوان می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی به صورت عمده

خرید بادام زمینی به صورت عمده

مجموعه تولید کننده رادین شرایط خرید بادام زمینی و سایر مغزهای آجیلی و انواع محصولات …