آراد برندینگ
خانه / کشمش / خرید عمده کشمش

خرید عمده کشمش

خرید عمده کشمش در این سات اینترنتی انجام می شود. از جمله انواع مرغوب کشمش که در بازار خرید و فروش می شود می توان به نوع سبز آن اشاره داشت که جنبه ی خامخواری داشته و به جای قند همراه چای مصرف می گردد.

انواع کشمش

کشمش از میوه انگور به دست می آید به خاطر تنوع بالایی که انگور ها دارند کشمش های متنوعی از طریق آن ها به وجود می آید، یکی از گونه های محبوب و معروف این خشکبار کشمش طلایی می باشد که محتوی مواد معدنی زیادی است از این رو به عملکرد هر چه بهتر ارگان های بدن یاری می رساند. از جمله انواع کشمش می توان به:

  • کشمش آفتابی
  • کشمش تیزابی
  • کشمش سبز
  • کشمش ملایر
  • کشمش پلویی
  • مویز
  • کشمش سبز کاشمر

جهت مشاهده نمونه انواع کشمش عکس های زیر را مشاهده نمایید.

بعد قبل
کشمش آفتابی خرید عمده کشمش
کشمش سبزخرید عمده کشمش
انواع کشمش   خرید عمده کشمش
کشمش طلایی خرید عمده کشمش
کشمش آفتابی  خرید عمده کشمش
انواع کشمش  خرید عمده کشمش
بعد قبل

کشمش سبز

با دانستن خواص مفید کشمش سبز مرغوب خرید آن از سایر انواع کشمش ها بیشتر شده و این نوع کشمش مرغوب از سایر آنها پر طرف دارتر و جز بهترین ها می باشد. مهترین خواص کشمش سبز مرغوب که باعث خرید بیشتر آن می شود می توان به خاصیت آنتی اکسیدان بودن، جلوگیری از تخریب سلولی، پیری زودرس و بیماری های حاصله و سرطان پیشگیری نمود. ایرانیان با توجه به سلامت خود و خانواده هایشان کشمش سبز مرغوب را خریداری و در اجیل مصرفی یا در قندان های خود قرار می دهند.

خرید عمده کشمش

قیمت انواع کشمش

انواع کشمش های مختلف با توجه مخصوص به صادراتی بودن آن ها از قیمت های مختلفی برای خرید و فروش برخوردارند.
انواع کشمش های مختلف قیمت های مختلفی نیز دارند.اما به طور کلی می توان گفت محصولات صادراتی به دلیل کیفیت بالا و یا حتی بسته بندی های خاص و زیبا قیمت های بالاتری نسبت به دیگر محصولات دارند.کشمش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

کشمش های صادراتی با قیمت روز خرید و فروش می گردند.اطلاع از قیمت برای مشتریان مفید ثمر می باشد تا از جنس مورد نظر رضایت داشته باشند و قیمت فروش برای عرضه کنندگان مهم است که با توجه به مال خویش متحمل ضرر نشوند و از فروش محصول خود سودی بدست آورند.

خرید عمده کشمش

انواع کشمش صادراتی

صادرات انواع کشمش اعلا به کشورهای زیادی از جمله (روسیه، ترکیه، یمن، عربستان، فرانسته و …) انجام می شود که حاکی از کیفیت بالای کشمش های ایرانی دارد.
کشمش، میوه خشک مغذی است که از انگور تازه به دست می آید و مانند دیگر خشکبار در تمام سال یافت می شود. کشمش با انواع متنوعی که دارد جایگاه محکمی در فرهنگ غذایی ایرانیان پیدا کرده است.
کشمش های ایرانی انواع مختلفی را شامل می شوند که کشمش سلطانی یکی از این انواع می باشد که همراه سایر انواع کشمش توسط تولید کنندگان ایرانی با بالاترین کیفیت تولید می شود و در بازارهای فروش با بهترین قیمت به فروش می رسد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش عمده رادین

فروش کشمش عمده رادین

فروش کشمش عمده در مجموعه بازرگانی رادین انجام می پذیرد این مجموعه که از دیر …