آراد برندینگ
خانه / کشمش / خرید انواع کشمش و مویز

خرید انواع کشمش و مویز

خرید انواع کشمش و مویز را از ما بخواهید. خوشبختانه در کشور ایران وجود مراکز معتبر کشمش چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری موجب شده تا خریداران به راحتی محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایند. یکی از این مراکز گروه تولیدی رادین می باشد که تمامی محصولات خود را به صورت عمده و غیر حضوری به فروش می رساند.

کشمش تولید شده رادین

در این مجموعه تلاش شده تا تمامی محصولات با بهترین کیفیت و لاکچری ترین بسته بندی ها تولید گردد تا از نظر کارشناسان بهداشت و سلامت مورد تایید باشد و بدون هیچ کم و کاستی به بازار عرضه گردد.

کشمش

انگور تاکستان

شهر تاکستان یکی از شهر های مهم در عرصه رشد انگور و تولید کشمش می باشد. این شهر بیش از نیمی از انگور و کشمش های تولید شده خود را به کشور های خارجی صادر می نماید.

کشمش

انواع کشمش خوش طعم

کشمش یکی از انواع خشکبار می باشد که در انواع مختلف تولید و استفاده می شود. این محصول هم داخل آجیل به عنوان آجیل شیرین، و هم داخل انواع خشکبار به صورت مشکل گشا و به صورت های متفاوت در انواع غذاها و یا میان وعده استفاده می شود.

کشمش

از انواع کشمش که در آجیل شیرین مخلوط می شود، کشمش سبز قلمی است. این نوع کشمش بسیار پرطرفدار است و مزه بسیار مطبوع و لذیذی دارد.

انواع دیگر کشمش مانند کشمش پلویی، همان طور که از نامش پیداست در تهیه انواع غذاها استفاده می شود.

کشمش

خرید عمده کشمش ارزان

خرید انواع کشمش و مویز در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. خرید های تناژ و فله ای شامل تخفیف ویژه ای از سوی رادین می شوند. پس بدون درنگ و معطلی با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش ارزان قیمت مجموعه رادین

کشمش ارزان قیمت مجموعه رادین

کشمش ارزان قیمت تولید شده در مجموعه بازرگانی رادین توانسته است از لحاظ کیفیت نظر …