آراد برندینگ
خانه / بادام / خرید و فروش عمده بادام مامایی

خرید و فروش عمده بادام مامایی

خرید و فروش عمده بادام مامایی با استقبال بی نظیر خریداران مواجه شده است. بادام در انواع متنوع شامل قیمت و کیفیت های متفاوتی می باشد. بادام بسته به حجم تولید و برداشت آن عرضه می گردد. فروش انواع بادام در بهترین کیفیت در این سایت انجام می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بادام مامایی درجه یک

یکی از انواع بادام ها بادام مامایی می باشد که از نظر کیفیت با بادام های صادراتی در یک سطح قرار دارد. بادام مامایی در اندازه های متفاوتی موجود می باشد که در ادامه به نحوه اندازه گیری آن خواهیم پرداخت

بادام

نحوه محاسبه سایز بادام مامائی

برای محاسبه سایز در مرحله اول باید نمونه گیری شود. برای برداشتن نمونه باید تمام بادام گونی را به زمین بریزید و خوب هم بزنید. نباید از سر و یا ته گونی فقط نمونه برداری شود. بعد از هم زدن حدود ۲۵۰ گرم تا یک کیلوگرم بادام بردارید. نمونه ها باید به صورت مغز باشد. مغزها را وزن کنید و بر تعداد بادام ها تقسیم. عدد به دست آمده نشان دهنده سایز و کیفیت بادام است.

بادام

چنانچه در ۱۰۰ گرم حدود ۱۰۰ عدد بادام باشد به آن نمونه ۱۰۰ تایی گفته می شود که مطلوب است و اگر تعداد بادامها کمتر باشد درجه کیفیت بالاتر رفته و اگر بیشتر شود از کیفیت آن کاهش می یابد. سفارش انواع بادام درجه یک و صادراتی در تناژ بالا از مرکز خشکبار رادین پذیرفته می شود. که سفارشات در کمترین زمان ارسال می شود.

بادام

خرید بادام مامایی به صورت آنلاین

خرید انواع بادام مامایی را از ما بخواهید. چنانچه قصد خرید و فروش عمده بادام مامایی را با قیمت ارزان داشتید با ما تماس حاصل نمایید تا بهترین ها را در کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان برسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی به صورت عمده

خرید بادام زمینی به صورت عمده

مجموعه تولید کننده رادین شرایط خرید بادام زمینی و سایر مغزهای آجیلی و انواع محصولات …