آراد برندینگ
خانه / قیسی / فروش عمده قیسی ارزان قیمت

فروش عمده قیسی ارزان قیمت

فروش عمده قیسی ارزان قیمت توسط این سایت اینترنتی معتبر صورت می گیرد. قیسی از جمله خوراکی هایی می باشد برای همه ما یکی از خوشمزه ترین و هوس انگیز ترین تنقلات به شمار می آید. در حالت کلی به قیسی، برگه زردآلو هم می گویند علت این نامگذاری به دلیل تولید این محصول با استفاده از پرّه های زردآلو می باشد. قیسی در طعم های ترش و ملس و یا شیرین وجود دارد.

تولید قیسی و برگه زردآلو

تولید قیسی خوب بستگی به ماده اولیه دارد یعنی اگر زردآلو های خوب و با کیفیت استفاده شده باشد حتما قیسی های مرغوبی تولید خواهد شد. برداشت زرد آلوی خوب هم بستگی به مناطق جغرافیایی دارد. در ایران در مناطق مختلفی این محصول تولید می شود برای مثال مناطقی چون دماوند، آمل، کرمان، تسوج و همچنین برخی شهر های استان خراسان. این محصول خوشمزه به عنوان سوغاتی این مناطق هم محسوب می شود.

فروش عمده قیسی ارزان قیمت

خواص قیسی خشک شده تازه

مصرف قیسی و زردآلو از جنبه های درمانی بسیار زیادی برخوردار می باشد، از جمله این جنبه های درمانی میتوان به تصفیه کردن خون، باز کردن عروق، رفع بوی بد دهان، پایین آوردن تب، برطرف کردن ورم مفاصل اشاره کرد. قیسی همچنین مناسب برای کم خونی می باشد. مواد مغذی در قیسی می تواند در حفاظت از قلب و چشم موثر باشد، و به دلیل دارا بودن فیبر موجود در آن، بدن را در مقابله با بیماری ها یاری می نماید. از جمله موارد دیگر میتوان به وجود بتا کاروتن بالای در این میوه اشاره کرد که باعث می شود این محصول را جزو غذاهای محافظ قلب دسته بندی کرد.

فروش عمده قیسی ارزان قیمت

بازار فروش قیسی مرغوب

فروش عمده قیسی ارزان قیمت در بیشتر مراکز آنلاین و حقیقی صورت میگیرد. اما تیم رادین با فروش محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب باعث با نام شدن خود در این زمینه شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت های روز این محصول میتوانید با راه های ارتباطی اعلام شده در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …