آراد برندینگ
خانه / میوه خشک / پخش عمده آلبالو خشک

پخش عمده آلبالو خشک

پخش عمده آلبالو خشک با بهترین کیفیت ها و در کوتاه ترین زمان توسط سایت رادین صورت میگیرد. محصولات تولید شده با بهره گیری از آلبالو های تازه و اعلا صورت گرفته است که سبب شده ماندگاری این محصولات بسیار بالا باشد. پخش عمده آلبالو خشک یا به صورت فله ای می باشد و یا بسته بندی های سفارشی که معمولا خرید های فله ای قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای را شامل می شوند. فروش محصولات به تمامی نقاط کشور صورت میگیرد.

محصولات موجودی بسیار یکدست و خوش ظاهر می باشند که از جهت کیفیت ظاهری امتیاز لازم را کسب کرده اند. انواع میوه های خشک شده دیگر همچون هلو، نارگیل، پرتقال و هزاران نوع از میوه های دیگر از طریق این سایت اینترنتی به فروش می رسد.

تولید آلبالو خشک اعلا

برای تولید آلبالو خشک روش های متنوعی وجود دارد که اصلی ترین این مورد ها شامل دو قسمت اصلی که با نام های روش آفتابی و روش خشک کردن با دستگاه ها شناخته می شود. در روش اول آلبالوها را در زیر آفتاب پهن می کنیم و مدت زمانی را با توجه به سلیقه ی خودتان در میزان خشکی آنها را خشک میکنید. این روش به عنوان روش سنتی نیز شناخته می شود اما روش دوم که روش صنعتی است به این صورت است که میوه ها را در دستگاه قرار داده و منتظر اتمام عملیات خشک شدن می مانیم. این روش به روش عالی مرسوم می باشد چرا که بسیار بهداشتی تر و طبق استاندار ها صورت میگیرد همچنین مدت زمان کمتری را شامل می شود. علاوه بر این موارد در این مدل آلبالو خشک شده مقداری نمناک می باشد.

قیمت آلبالو خشک سال 98

قیمت صادرات میوه خشک آلبالو

میوه های خشک شده زیادی از ایران صادر میشود که از جمله آنان آلبالو خشک شده می باشد. محصولات صادراتی ایران به کشورهای مختلفی ارسال می گردد و در آنجا به مصارف متنوعی می رسند. پخش عمده آلبالو خشک همراه با قیمت های مناسب فقط با تماس با پشتیبانان این تیم ممکن می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …