آراد برندینگ
خانه / خشکبار / فروشگاه اینترنتی خشکبار رادین

فروشگاه اینترنتی خشکبار رادین

فروشگاه اینترنتی خشکبار رادین از چندین دهه قبل فعالیت خود را آغاز نموده است. خشکبار رادین یکی از خشکبار های زبانزد در شهر تبریز و دیگر شهر های کشور می باشد که محصولات خود را به صورت تناژ به کشور های خارجی و همجوار نیز صادر می نماید.

کیفیت خشکبار رادین

خشکبار و آجیل یکی از انواع مواد خوراکی و خوردنی می باشد که با وجود انبوه آجیل فروشان نمی توان به هرکسی اعتماد کرد و این محصول را خریداری نمود زیرا تازگی و خوشمزگی در خشکبار بسیار مهم می باشد.

آجیل

اغلب آجیل فروشان انبوهی از آجیل و خشکبار را خریداری و انبار می کنند اما پس از مدت به دلیل وجود رطوبت تمام آن ها فاسد وکرم می گذارد با وجود این فساد محصول را با قیمت ارزان به فروش می رساند و خریداران فریب قیمت ارزان محصول را می خورند.

میوه خشک

انواع آجیل و خشکبار رادین

خشکبار و آجیل شامل انواع بی شماری می باشد که هریک از خواص حیرت انگیز خاصی برخوردار می باشند. رادین تمامی محصولات خود را با حفظ خواص و ویتامین ها تولید می نماید و در بسته بندی های شیک و لاکچری به بازار عرضه می نماید. خریداران این محصول بسیار راضی و خرسند هستند از انتخابشان و با یکبار خرید مشتری ثابت و همیشگی مجموعه رادین شده اند.

آجیل

خرید عمده آجیل و خشکبار

خرید عمده انواع آجیل از فروشگاه اینترنتی خشکبار رادین موجب می شود تا بدون اتلاف زمان و پرداخت هزینه اضافی محصول مورد نیاز خود را تهیه نمایید. پس بدون درنگ و معطلی محصول مد نظر خود را با یک تماس به سفارش برسانید.

آجیل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت خشکبار ارزان

سایت خشکبار ارزان

سایت خشکبار ارزان رادین همواره اطلاعاتی دقیق در مورد تک تک محصولات خشکبار در اختیار …