آراد برندینگ
خانه / آجیل / فروش اینترنتی آجیل مجلسی اعلا

فروش اینترنتی آجیل مجلسی اعلا

فروش اینترنتی آجیل مجلسی اعلا با نازلترین قیمت ها و کیفت های عالی توسط تیم رادین انجام میگرد. با توجه به اینکه از گذشته تا به امروز آجیل یک محصول ارزشمند به شمار می آید پس از رنج قیمت بالایی برخوردار می باشد.

تولید و نگهداری آجیل مجلسی

تولید آجیل و نگهداری آجیل از شرایط خاصی برخوردار می باشد که تیم رادین با رعایت تمامی اصول ها، تولیداتی عالی و درخور مشتریان عزیز عرضه بازار میکند.
از شرایط نگهداری این محصول ارزشمند رعایت نکات زیر بهتر می باشد:

آجیل اعلا

از بهترین شرایط نگهداری آجیل قرار داد محصولات در یخچال یا جاهای خنک می باشد. آجیل را باید در ظروف های در بسته قرار دهید و آن را در یخچال نگهداری کنید اگر آجیل ها مازاد مصرف تان است میتوانید به مدت ۳ ماه آنها را فریز کنید.

آجیل مرغوب

مورد دیگر اینکه آجیل ها خیس کنید. بله تعجب نکنید زیرا معمولا در طی فرآیند بو دادن آجیل ها، بخشی از کیفیت آجیل از بین میرود بنابراین بهتر است آنها را قبل از خوردن خیس کنید تا هم راحت تر خورده شوند و آسیب کمتری به دندان ها بزنند هم راحت تر هضم شوند. شما با شستن آجیل ها تانیک اسیدی را که به آجیل ها در فرآیند بو دادن میزنند از بین میبرید. این نکته را هم در نظر بگیرید که آجیل هایی را که خیساندید مدت زمان زیادی نگهداری نکنید و زودتر مصرف کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …