آراد برندینگ
خانه / آلو / پخش آلو خشک درجه یک

پخش آلو خشک درجه یک

پخش آلو خشک درجه یک توسط این سایت با نازلترین قیمت ها و بهترین کیفیت های موجود صورت میگیرد. آلو از جمله محصولاتی می باشد که سرشار از مواد معدنی مانند فسفر، منگنز، منیزیم، مس و پتاسیم می باشد. این محصول غذایی همچنین دارای روی و آهن و مقدار کمی کلسیم می باشد. همچنین آلوها سرشار از ویتامین های A, K و ویتامین C هستند. این محصولات دارای مقادیر فراوانی از نیاسین، ریبوفلاوین و تیامین می باشند.

تولید آلو خشک با کیفیت

خشک کردن آلو یکی از روش های اصلی نگهداري این محصول می باشد که از راه کاهش محتواي آب میوه ها صورت می گیرد. هدف اصلی از خشک کردن محصولات کشاورزي، کاهش مقدار رطوبت آنها به حدی است که حداکثر ماندگاري را داشته باشند. همچنین به علت کاهش وزن و حجم محصول، هزینه هاي بسته بندي و حمل و نقل کاهش می یابد. تیم رادین با تولید محصولات با کیفیت در این عرصه عملیات فروش را در تمامی نقاط انجام میدهد.

آلو خشک با کیفیت

مزایای آلو خشک و آلو بخارا

آلو خشک یک میوه فوق العاده مفید، خوشمزه و پر طرفدار می باشد که از ویژگی های مهم این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آلو خشک

  • این محصولات مناسب برای کاهش وزن می باشند.
  • مناسب برای دستگاه گوارشی هستند.
  • از پوکی استخوان جلوگیری می کنند.
  • از مهمترین خاصیت های آلو خشک شده این گزینه ها می باشد که از پیری پوست جلوگیری می کند.
  • سرشار از انرژی است.
  • و به هضم غذا کمک می کند.

بسته بندی آلو خشک

پس از خشک کردن آلوها، باید این محصولات به صورت بسته بندي های كوچك و بزرگ طراحی و تولید شوند که تیم رادین با بسته بندی های شیک و مناسب این مرحله را به خوبی انجام میدهد.
سپس با رعایت نکات بهداشتی و حفاظت از نفوذ و ورود آفات انباري و گرد و خاک و سایر موارد عمل بسته بندی و عرضه به بازار را انجام میدهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …