آراد برندینگ
خانه / میوه خشک / قیمت میوه خشک کیوی درجه یک

قیمت میوه خشک کیوی درجه یک

قیمت میوه خشک کیوی درجه یک در چه عیار می باشد؟ کدام مرکز فروش محصولات باکیفیت از جمله کیوی خشک را عرضه میکند؟ طریقه تولید این محصولات به چه صورت می باشد؟ خواص میوه خشک کیوی چه مواردی می باشد؟ آیا میوه ی تازه کیوی مناسب است یا خشک شده این میوه؟ نحوه خرید اینترنتی این محصولات به چه شکلی می باشد؟

کیوی از جمله میوه هایی می باشد که با توجه به طعم ملس و ترشش در بین طرفداران از محبوبیت خاصی برخوردار است. امروزه میوه های خشک شده را می توان به عنوان یک میان وعده سالم در بین وعده های غذایی خود قرار داد که در طول روز انرژی لازم را برای سیستم سوخت و ساز بدن تامین نماید و حس شادابی را به ما منتقل نماید.

قیمت میوه خشک کیوی درجه یک

طرز تهیه کیوی خشک شده اعلا

در حالت عادی میوه ها را می توانیم به دو روش خشک کنیم که شامل روش خانگی یا همان سنتی و صنعتی می باشد، در روش اول یعنی روش خانگی در ابتدا با توجه به اندازه میوه ها آنها را قطعه قطعه می کنیم و سپس در مقابل نور آفتاب قرار می دهیم تا آب آنها گرفته شود و سپس خشک شوند اما در با استفاده از این روش نمی توانیم تمامی میوه ها را خشک کنیم چرا که بعضی از میوه ها مثل کیوی که دارای آب زیادی می باشد از روش خاصی برای خشک کردن برخوردار هستند.

قیمت میوه خشک کیوی درجه یک

در ابتدا باید رطوبت این میوه ها کشیده شود و باید توجه داشت که این نوع میوه ها را نمی توانیم مستقیما در مقابل نور آفتاب خشک کنیم، اما در روش خشک کردن صنعتی که امروزه بسیار حائز اهمیت است از طریق دستگاه های خاص میوه ها را خشک می کنند از مزیت های این روش این می باشد که امکان خشک کردن هر نوع میوه ای وجود دارد و می توان انواع آن را به کمک دستگاه های خرد کن قطعه قطعه کرده و سپس به کمک دستگاه های خشک کن خشک کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش میوه خشک

بازار فروش میوه های خشک

بازار فروش میوه های خشک امروزه بسیار شلوغ و گرم می باشد. چرا که این …