آراد برندینگ
خانه / گردو / خرید عمده و فله ای گردو پوست کاغذی تویسرکان

خرید عمده و فله ای گردو پوست کاغذی تویسرکان

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم

خرید عمده و فله ای گردو پوست کاغذی تویسرکان به همه جای کشور که متقاضی دارد ممکن می باشد. گردو های تویسرکان که با نام و آوازه خود برای همه مردم دنیا شناخته شده هستند نیازمند رسیدگی بیشتری می باشند تا تولیدات این محصول افزایش بیشتری داشته باشد و ما به عنوان عرضه کننده این قبیل محصولات شرمنده افراد نباشیم. اگر خریدار این محصول هستید به ادامه مطالب توجه فرمایید.

خرید عمده و فله ای گردو پوست کاغذی تویسرکان

خرید گردو با پوست

خرید عمده و فله ای گردو پوست کاغذی تویسرکان با قیمت های مناسب تر از این سایت اینترنتی مطمئن ممکن می باشد. مغز گردو سرشار از میزان زیادی چربی ، پروتئین و مواد غذایی و نشاسته ای می باشد؛ که بقیه مواد نیز در آن وجود دارد. همین میوه خشک مصرف دارویی هم دارد. جوشاندن برگ آن موثر برای بیماری های جلدی و اگزما می باشد. شیره سبز رنگ پوست تازه آن برای از بین بردن زگیل و رفع کچلی مناسب است. جوشاندن پوست گردو موی سر را قهوه ای و مخلوط با حنا رنگ موی خوبی را ایجاد می کند.

تولید و فروش زغال گردو

فروش گردو تبریز

تولید و فروش زغال گردو در این روزها با هیاهوی خاصی عنوان می شود. زغال که از پرس کردن خاک اره همراه با حرارتی بین ۲۰۰ الی ۴۰۰ درجه بریکت یا همان شمش  بدست می آید بسیار پر اهمیت و ضروری است، بعد از این مورد سایر مراحل تولید تقریبا شبیه زغال سنتی می باشد و پایان فرایند تولید با پخت زغال در کوره همراه است. افزودنی هایی که به خاک اره اضافه می شود شامل پوست گردو و خاکه زغال می باشد که درصد ترکیب آن به صورت ۷۰ درصد خاک اره و۲۰درصد پوست گردو و ۱۰درصد خاکه زغال است. زغال چوب کاربردهای فراوانی در زندگی روزمره ی همه ما دارد که از جمله آن می توان به ایجاد شعله برای پخت غذا و استفاده در شومینه و سایر موارد اشاره داشت. همچنین برای ساخت ماسک ضدگاز نیز کاربرد دارد.

صادرات گردو توسط رادین

فروش گردو تبریز

صادرات گردو توسط رادین به بیشتر کشور ها صورت گرفته است. ایران جزء ۳ کشور برتر و بزرگ تولید کننده ی گردو در جهان می باشد. گردوی ایرانی به ۳۰ کشور جهان صادر می شود که مهمترین و قابل توجه ترین آن ها کشور های همسایه چون: عراق، ترکیه و همچنین انگلستان، آلمان است. اما تامین کننده این محصول در ایران چه منابعی می باشد. گردوی ایرانی در ۳۰ استان از کشور تولید و عرضه بازار می شود که می توان از مهم ترین آنها به:

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم

  • استان های کرمان
  • کرمانشاه
  • همدان
  • لرستان
  • کهگیلویه و بویر احمد
  • خراسان رضوی
  • چهار محال و بختیاری
  • آذربایجان شرقی
  • آذربایجان  غربی
  • و مرکزی اشاره داشت.

گردو فروش آنلاین و مطمئن

فروش گردو تبریز

گردو فروش آنلاین و مطمئن از نظر کیفیت توسط رادین پشتیبانی می شود. بزرگترین چالش در صادرات و یا حتی فروش آجیل و خشکبار، مسئله کمبود محصولات می باشد؛ یعنی تا وقتی که محصولات جاری و مد نظر وجود داشته باشند، صادر کننده قدرت صادرات و فروش خواهد داشت، اما وقتی محصول کم تر شود صادرات و فروش هم کاهش پیدا می‌ کند. بنابراین بزرگ­ترین چالش در این حیطه کمبود محصول است.

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم یعنی همان خرید اینترنتی از سایت رادین خشکبار می باشد. ما با فراهم آوردن محصولات به صورت مستقیم این فرابند را سبب می شویم تا شما عزیزان خریدی مستقیم و بی واسطه را تجربه نمایید.

فروش مغز گردوی صادراتی درجه یک

خرید گردو از باغدار به صورت مستقیم

فروش مغز گردوی صادراتی درجه یک یک خدمت ارزنده و در خور هم میهنان می باشد که از پس آن به خوبی بر آمده ایم.

معتبر ترین فروشگاه فروش گردو فله ای

فروش گردو تبریز

معتبر ترین فروشگاه فروش گردو فله ای بسیار می باشد و هر مرکزی سعی در بهترین بودن دارد.

رادین نیز در این حیطه در تلاش است تا بهترین باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راهنمای خرید گردو

فروش اینترنتی انواع مغز گردو کاغذی

فروش اینترنتی انواع مغز گردو کاغذی در حجم های گوناگون و به تناسب مصارف خریداران …