آراد برندینگ
خانه / گردو / فروش گردو با پوست سبز

فروش گردو با پوست سبز

فروش گردو با پوست سبز توسط تیم رادین صورت میگیرد. همانطور که میدانیم گردو یک محصول با ارزش می باشد که از به عنوان یک ماده مقوی و غذایی نیز شناخته می شود. اما بیشتر افراد این باور را نسبت به پوست سبز گردو ندارند.

اگر شما جزو افرادی هستید که در دوستدار گردو هستید و در اولین مرحله از برداشت این محصول آن را خریداری میکنید این مورد را در نظر بگیرید. پوست سبز گردو را دور نریزید، بلکه میتوانید با خشک کردن و پودر کردن آن از دیگر خواص آن بهره مند شوید.

فروش گردو با پوست سبز

خواص پوست گردو برای پوست

خواص پوست گردو برای پوست بسیار زیاد می باشد. چنانچه شما نیاز به یک لایه بردار فوق العاده برای پوست خود دارید میتوانید پوست قهوه ای گردو را آسیاب و یا پودر کرده و با انواع ماسک و کرم لایه برداری استفاده کنید. با این محصول میتوانید به خوبی تمام سلول ‌های مرده را از بین ببرید و رنگ پوست را روشن تر کنید، علاوه بر این باعث می ‌شود کرم ‌های مراقبت از پوست، به خوبی د عمق پوست نفوذ کنند و تاثیر بیشتری در زیبایی پوست داشته باشند.

فروش گردو با پوست سبز

علاوه بر این مورد پوست سبز گردو را میتوان به عنوان یک منبع رنگ دهی برای مو در نظر گرفت. همانطور که مشخص است همه ما دیده ایم که در هنگام پوست کردن گردو دستمان رنگ تیره ای به خود میگیرد و این نشان از خاصیت رنگ دهی گردو می باشد.

فروش گردو با پوست سبز

تولید گردو در ایران

تولید گردو در ایران از اهیمیت زیادی برای برخوردار می باشد چرا که در مبحث صادرات نیز از اهمیت چشمگیری برخوردار می باشد. ایران بعد از چین، از اصلی ترین تولید کننده گردو در قاره آسیا می باشد.

فروش گردو با پوست سبز
از دیگر دست آورد های این محصول در ایران میتوان به این اشاره کرد که ایران از لحاظ تولید گردو، پسته، فندق و بادام رتبه اول تا سوم جهانی را به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خشکبار صادراتی

مرکز خرید گردو خشک اعلا در تبریز

شرکت رادین با فراهم کردن امکان خرید گردو  و تهیه و ارائه آن به بازار …