آراد برندینگ
خانه / گردو / فروش بهترین گردو در تبریز

فروش بهترین گردو در تبریز

فروش بهترین گردو در تبریز کجا صورت میگیرد؟ کدام سایت معتبر فروش درجه یک این محصولات را انجام می دهد؟ قیمت گردو در چه رنجی می باشد؟

گردو یک ماده مقوی می باشد که مغز گردو سرشار از امگا ۳ است که باعث کارکرد بهتر مغز می‌شود. انواع این درخت گردو در چین، ژاپن، فرانسه و آمریکا کشت می‌شود مهم‌ ترین گردوهای موجود در دنیا معروف به گردوی ایرانی است، زیرا ابتدا از ایران به خاورمیانه و از آنجا به یونان و روم و سپس به انگلستان و بعد به آمریکا برده شده‌ است.

فروش عمده گردو

بسته بندی گردو تبریز

بسته بندی محصولات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد در فروش و عرضه گردو برای حفظ کیفیت محصول می بایست در بسته بندی های مناسب و استانداردی ارائه شود. تیم رادین مهم ترین مرکز و بهترین تولید کننده گردو می باشد.

قیمت مغز گردو تویسرکان

از گذشته تا به امروز بسته بندی محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چرا که تولید محصول تنها بخشی از یک فرآیند این چرخه محسوب می شود و زمانی که میخواهیم به رضایت کامل مشتریان در خرید از محصولات دست یابیم باید بسته بندی محصول را نیز مشابه کیفیتهای عالی به ثمر رسانیم.

خرید و فروش انواع گردو

تولید کنندگان گردو با کیفیت

طبق آمار سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در سال ها اخیر کشورهای چین، آمریکا، و ایران بزرگترین تولید کننده های گردوی با پوست در جهان بوده اند. لیست کامل تولیدکنندگان به شرح زیر می باشد:

خرید گردو به صورت عمده

  1. چین
  2. آمریکا
  3. ایران
  4. ترکیه
  5. اوکراین
  6. مکزیک
  7. رومانی
  8. هند
  9. فرانسه
  10. مصر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش خشکبار صادراتی

مرکز خرید گردو خشک اعلا در تبریز

شرکت رادین با فراهم کردن امکان خرید گردو  و تهیه و ارائه آن به بازار …