آراد برندینگ
خانه / قیسی / مرکز فروش برگه قیسی ایران

مرکز فروش برگه قیسی ایران

مرکز فروش برگه قیسی ایران کجا می باشد؟ آیا محصولات تولید شده طبق استاندار ها روز می باشد؟ آیا نکات بهداشتی در تولیدات این محصولات رعایت می شود؟ چگونه میتوانیم از این محصول تهیه نماید؟ رنج قیمت این محصولات بر اساس چه مواردی تعیین می شود؟
برای دریافت پاسخ به تمامی سوالات با ما همراه باشید.

تیم رادین یکی از بزرگترین تولیدات کننده انواع محصولات از جمله قیسی می باشد. با توجه به اینکه قیسی جزو محصولات بسیار خوشمزه، مغذی و خوراکی مفید می باشد تولید این محصول از اهیمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کشور ایران به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب امکان تولید و برداشت میوه زردآلو بسیار بالا می باشد که علاوه بر رفع نیاز بازار داخلی به این محصولات، امکان صادرات را نیز برای ما فراهم کرده است که از محبوبیت خاصی برخوردار شده است.

مرکز فروش قیسی

خواص برگ قیسی با کیفیت

زرد آلوی تازه سرشار از پتاسیم می باشد ولی قیسی محتوای بالاتری از پتاسیم نسبت به میوه تازه دارد. پتاسیم عنصر مهمی در بدن می باشد که نقش حیاتی در متابولیسم و عملکرد بافت‌ها، ارگان‌ها و سایر سلول‌ های بدن ایفا می‌ کند.

قیسی رادین

پتاسیم رژیمی‌ برای سلامتی قلب و حفظ فشار خون سالم ضروری است. این عنصر برای فعالیت الکتریکی قلب، ساختمان عضلات و رشد طبیعی بدن ضروری است. دریافت ناکافی پتاسیم با افزایش خطر پرفشاری خون مرتبط است. پتاسیم اثر ضد گرفتگی عضلانی دارد. نصف فنجان قیسی بیش از ۲۱ درصد از نیاز روزانه به پتاسیم را فراهم می ‌کند.

قیسی اعلا

بسته بندی قیسی

مرکز فروش برگ قیسی ایران با فعالیت کامل و جامع بسته بندی هایی در انواع ابعاد متناسب و استاندارد تولید می کند. قیمت انواع برگ قیسی با توجه به نوع بسته بندی و ابعاد و کیفیت محصولات متفاوت می باشد. برای دریافت از این محصولات و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانان سایت در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید قیسی زردآلو

تولید قیسی زردآلو

مجموعه تولید کننده رادین نسبت به تولید قیسی زردآلو و محصولاتی که به عنوان مواد …