آراد برندینگ
خانه / بادام / صادرات بادام زمینی درجه یک و ارزان

صادرات بادام زمینی درجه یک و ارزان

صادرات بادام زمینی درجه یک و ارزان توسط مجموعه رادین از چندین دهه قبل آغاز شده است و خوشبختانه با پیشرفت بسیاری رو به رو شده. رادین جز بهترین و اولین صادر کنندگان خشکبار و بادام زمینی در کشور ایران می باشد که بسیاری از تاجران خارجی نام رادین را بر سر زبان خود دارند. صادرات بادام زمینی درجه یک از این سایت صورت میگیرد.

بادام زمینی درجه یک و خواص آن

بادام زمینی درجه یک باید دارای یکسری ویژگی هایی باشد که برای خرید و فروش های عمده در حوزه صادرات مناسب باشد. بادام زمینی تازه به عنوان یکی سالم ترین منابع تامین ویتامین های مختلف بدن از جمله ویتامین E خواهد بود که در صورت مصرف درست و به اندازه این خشکبار، این مزیت وجود دارد که بتوان به کاهش بیماری هایی نظیر سرطان کبد در میان گروه های سنی مختلف اقدام نمود.

بادام زمینی

برداشت و تولید بادام زمینی

اما مزیت های مصرف بادام زمینی بسیار گسترده بوده و تحقیقات انجام شده، همواره به کشفیات جدید کمک می نماید که از جمله آن ها می توان به امکان کاهش بیماری های قلبی و همچنین تخریب شبکیه چشم اشاره نمود.

بادام زمینی

با توجه به حجم قابل توجه برداشت های صورت گرفته از بادام زمینی های ایران، این امکان وجود دارد که فروش عمده آن را نیز به صورت مستقیم به انجام رسانیده که این سایت فرصتی برای تامین سریع مشتریان با تناژ مختلف خواهد بود.

بادام زمینی

فروش عمده بادام زمینی فله ای

دیگر وقت از یاد بردن خرید های حضوری و زمان بر می باشد. خرید های غیر حضوری و اینترنتی جای خرید های حضوری را پر کرده اند و اغلب مردم خرید های روزانه خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. جهت خرید غیر حضوری بادام زمینی به صورت عمده و فله با ما تماس حاصل نمایید تا بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بادام زمینی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

مرکز خرید خشکبار با قیمت ارزان

در مرکز خرید خشکبار رادین قیمت محصولات بسیار مناسب می باشد و از همین رو …