آراد برندینگ
خانه / آلو / قیمت فروش عمده آلو سانتریزه

قیمت فروش عمده آلو سانتریزه

قیمت فروش عمده آلو سانتریزه بر حسب چه چیزی تغیر میکند؟ نمایندگی های فعال فروش این محصول چه کسانی می باشد؟ چگونه میتوانیم از کیفیت این محصولات مطلع شویم؟ آیا بسته بندی این محصولات طبق استاندارها و بهداشت های روز صورت می گیرد؟ آلو سانتریزه در چه مواردی کاربرد دارد؟

تیم رادین با فروش انواع آلو های خشک، بخارا، قیسی و از جمله آلو سرخ سانتریزه به صورت خشک شده فعالیت خود را ادامه میدهد. این محصولات که حاصل زحمت های روز افزون کشاورزان ایرانی می باشد از کیفیت فوق العاده ای برخوردارد می باشد. این محصول با توجه به نوع آب و هوای کشورمان تولید موفقیت آمیزی را به ثمر رسانده است.

قیمت فروش عمده آلو سانتریزه

تولید آلو سانتریزه در ایران

با توجه به مطلب ذکر شده، نهال آلو سانتریزه از محصولات محبوب و پر فروش آلو می باشد که منشا اولیه آن از اروپا سر چشمه می گیرد. به طور کلی میوه آن زرشکی رنگ می باشد که بسیار خوشمزه و آبدار است. فصل برداشت آلو سانتریزه از اواخر مرداد ماه شروع می شود که نیازمند دقت و تلاش زیادی می باشد. همچنین تولید آلو سانتریزه خشک شده بیشتر مربوط به شهر های مراغه و حومه های آذربایجان می باشد. این مناطق علاوه بر تامین تولیدات داخلی نیاز های بازار های خارجی را هم پاسخگو هستند که نقش مهمی را در اقتصاد کشور اجرا می کنند.

قیمت فروش عمده آلو سانتریزه

فروش آلو سانتریزه درجه یک

این محصول علاوه بر اینکه جزو تنقلات خشکبار به نظر می رسد در صنعت غذایی هم کاربرد دارد. به طوری که بیشتر کدبانو های ایرانی در خورشت های متنوع از این محصول استفاده می کنند. این محصولات در بسته بندی های متنوع برای هر کاربردی طراحی و تولید می شود. جهت تهیه این محصولات از تیم رادین می توانید سفارش خود را از راه های ارتباطی عنوان شده در سایت ثبت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید آلو سیاه خشک به صورت عمده

خرید آلو سیاه خشک به صورت عمده

خرید آلو سیاه خشک به صورت عمده و در حجم های چند کیلویی فرصتی ویژه …