آراد برندینگ
خانه / کشمش / تهیه کشمش آفتابی با کیفیت

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت امروزه کار سختی نمی باشد چرا که فروشندگان زیادی در این زمینه وجود دارد. اما آیا تمامی این فروشگاه ها از قیمت های متناسبی برخوردار می باشند؟ و یا از کیفیت مطلوب پشتیبانی می کنند؟ بسته بندی این محصولات به چه صورت می باشد؟ برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما همراه شوید.

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت

تهیه کشمش آفتابی با کیفیت از فرایند تولید تا به لحظه عرضه بازار نیازمند زحمات زیادی می باشد. عملیات خشک کردن انگور در مقابل آفتاب برای به دست آوردن کشمش را در اصطلاح محلی تهیه کشمش آفتابی گفته می شود. نوع عرضه کشمش ها سبب تغیراتی در قیمت محصولات می شود. کشمش و یا هر محصول دیگری  به دو صورت عمده و خرده به فروش می رسد که قیمت عمده کشمش مناسب و ارزان تر از کشمش به صورت خرده است .

 تولید کشمش مویز و انواع دیگر

 تولید کشمش مویز و انواع دیگر

تولید کشمش مویز و انواع دیگر  وابسته به چرخه برداشت آن می باشد. از انواع کشمش ها؛ کشمش مزایجان (بوانات) یکی از مرغوبترین و خوشمزه ترین نوع کشمش ها می باشد چرا که در مقابل آفتاب و بدون هیچ گونه مواد افزودنی شیمیایی خشک می شود بسیار خوش طعم و محبوب است. برای تهیه این نوع کشمش ها که به کشمش آفتابی معروف اند از انگوری به نام انگور خلیلی استفاده می شود. در بوانات از انگور عسکری که آبدارتر و دارای پوست نازک تری است برای تهیه دوشاب هم استفاده می کنند.

خواص انگور و کشمش

خواص انگور و کشمش

خواص انگور و کشمش بسیار زیاد می باشد و همانطور که مشخص است انگور خوشمزه قدم اول در تهیه کشمش آفتابی با کیفیت می باشد. این محصول از خواص بی نظیر و عالی برخوردار می باشد. خواص این محصول شامل موارد زیر می باشد:

 • ضددرد
 • ضدچسبندگی پلاکت ها
 • ضدآلرژی
 • ضدآلزایمر
 • ضدسفت و سخت شدن رگ ها
 • محافظ کبد
 • ضدسرطان
 • تقویت کننده قلب
 • کاهش دهنده چربی خون
 • و محافظت کننده در برابر اشعه های آفتاب است که می توان تا حدودی به کشمش آن نیز نسبت داد.
 • و سایر موارد دیگر….

ثبت سفارش کشمش خوب و اعلا

ثبت سفارش کشمش خوب و اعلا

ثبت سفارش کشمش خوب و اعلا را صاحبان این صنعت بسپارید تا با توجه به سابقه چندین ساله خود بهترین محصولات را برای شما فراهم آورند. رادین به عنوان یکی از فعالان ای حوزه همیشه در تلاش است تا بهترین ها را برای مراجعه کنندگان فراهم آورد پس بدون نگرانی با ما همراه شوید و بهترین محصولات موجود در حال حاضر را در یافت کنید.

خرید کشمش بسته بندی شده اعلا

خرید کشمش بسته بندی شده اعلا

خرید کشمش بسته بندی شده اعلا ممکن است با توجه به نوع بسته بندی و یا بهتر است بگوییم طریق بسته بندی شامل قیمت های متنوعی باشد. پس بدون اتلاف وقت از محصولات رادین دیدن فرمایید و بهترین نوع محصولات را صاحب شوید. فروش عمده و یکجای محصولات دنباله قیمت های مناسب و مسطحی می باشد.

صادرات کشمش

صادرات کشمش

صادرات کشمش آفتابی، تیزابی و سایر کشمش ها توسط تیم رادین با بیشتر کشور ها صورت میگیرد.عملیات صادرات با در نظر گیری بسته بندی های مکمل و عالی صورت میگیرد در عملیات صادرات بیشتر سلایق کشور در نظر گرفته می شود. هدف از این روند جذب مشتری زیاد تر در خارج از کشور می باشد.

فروش اینترنتی کشمش سبز فله ای

فروش اینترنتی کشمش سبز فله ای

فروش اینترنتی کشمش سبز فله ای اگر بدون واسطه صورت گیرد، هزینه های مناسبی را در پی خواهد داشت ولی اگر در این راستا واسطه ای وجود داشته باشد کمی روند کار تغییر می کند. حال بایستی اعلام بداریم که این مجموعه به صورت مستقیم محصولات خود را روانه بازار می کند.  این گروه با اعلام اینکه توان تولید محصولات در تناژ های بالا  را دارندبه این سطح دست یافته که محصولات اعلام شده از هر شهر را تامین نماید و در زمان موعد تحویل دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کشمش عمده رادین

فروش کشمش عمده رادین

فروش کشمش عمده در مجموعه بازرگانی رادین انجام می پذیرد این مجموعه که از دیر …