آراد برندینگ
خانه / بادام / فروش بادام کوهی ارزان قیمت

فروش بادام کوهی ارزان قیمت

فروش بادام کوهی ارزان قیمت در این بستر اینترنتی صورت می گیرد. اما مزایا و معایب این محصول چیست؟ بسته بندی ای محصولات به چه صورت می باشد؟ قیمت این محصولات در چه محدوده ای است؟ معتبر ترین فروشگاه در زمینه فروش این دسته از محصولات کدام می باشد؟

جالب است بدانیم درخت وحشی بادام کوهی قدمت چندین ساله ای دارد که میوه این درخت شامل محصولاتی کوچک در حدود ۲ در ۱ سانتیمتر و یا کمی کوچکتر می باشد و در حالت خام، تلخ می‌ باشد. از این محصولات بیشتر در تهیه روغن یا ضماد استفاده می‌ شود و حالت خام آن جنبه خوراکی ندارد. با این حال شیرین شده این میوه خوشمزه بوده و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد به این صورت که اکثر افرادی که با این محصول آشنا هستند و آن را مصرف کرده اند، آن را بر انواع تخمه ها ترجیح می ‌دهند. خواص بادام کوهی تنها به میوه آن محدود نمی باشد بلکه خواصی در ریشه، صمغ و روغن آن را نیز وجود دارد.

فروش بادام کوهی ارزان قیمت

صادرات بادام کوهی اعلا

فروش بادام کوهی ارزان قیمت علاوه بر تامین نیاز های بازار های داخلی جنبه صادراتی اقتصادی خوبی را شامل می شود و این به دلیل گسترده بودن سطح کاربری این محصول می باشد. مهم ترین زمینه مورد استفاده این محصول شامل تولیدات بخش دارویی می باشد. تیم رادین با فروش این محصولات و صادرات این محصول موفقیت های زیادی را کسب کرده است.

فروش بادام کوهی ارزان قیمت

تولید بادام کوهی شیرین

این محصول در ابتدا تلخ می باشد و جنبه خوراکی را شامل نمی شود برای شیرین کردن این محصول در ابتدا بعد از آن که عمل شستشوی این محصول صورت گرفت باید آن را بجوشانیم بعد به مدت یک هفته در آب سرد می خیسانند و هر دفعه هم آب آن را عوض می کنند مغز تلخ بادام کوهی تبدیل به مغز شیرین می شود که از آجیل های عید نوروز رابریها هم محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09147587006
شماره تلفن ثابت: 04135579183
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی به صورت عمده

خرید بادام زمینی به صورت عمده

مجموعه تولید کننده رادین شرایط خرید بادام زمینی و سایر مغزهای آجیلی و انواع محصولات …